mapaCeskeSlezsko - SZD Čmelákov

Animated textheadlineswords

Přejít na obsah
Partnerská spolupráce
Modelování objektů pro statické použití i jako placeable system...

Herní server a spolehlivost testování modifikací z dílny Čmeláka 12 a Agrar Czech...
Media partner pro prezentací modifikací...
Jedná se o českou mapu pro Farming Simulátor 2019. Momentálně se tato mapa nachází ve W.I.P režimu ( work in progress ) a je poskytována pouze testovacímu serveru ZD Sedlčany.
Dokončená je přibližně na 35 % a už nyní obsahuje:

Přepravní mise

přeprava mouky ze společnosti Slezské mlýny a.s. do Nákupního Střediska ve vesnici Slezská Lučina a zpět vratné prázdné palety
přeprava sudů s provozními kapalinami z nádraží do prodejny techniky Deutz Fahr a na farmy. Zpět na nádraží prázdné, použité sudy
přeprava palivového dříví z lesů do jízdárny a dále se tyto přepravy budou týkat i některých rodinných domů
přeprava krmné směsi pro koně ze společnosti Slezské mlýny a.s. do jízdárny a zpět rovněž vratné, prázdné palety

Prodej a využití komodit

Jako hlavní odběratel je v mapě společnost Slezské Mlýny a.s.
Ta Vaše komodity nejen vykupuje, ale na některých místech je možnost zpětného odkoupení komodit pro výrobu krmiv nebo třeba hnojiva na Vaše pole. Tento zpětný odběr se ovšem výrazně a finančně projeví na Vašem účtu, proto nedoporučuji vše najednou prodávat, ale uskladňovat k pozdějšímu použití.

Mise na pozemcích

Na každém poli či louce je vytvořeno ohraničení, ke kterému hra samotná vytvoří misi.Vytvořeno je zatím 16 polí, z nichž 6 hra při rozehrání kariéry pojme jako louky. Ty lze obdělat a připravit tak na místo trávy pro jiné komodity.
Mapa bude samozřejmě obsahovat také možnost zakoupení různých pozemků, které budou mít nastavený různý koeficient ceny, tzn. že cena orné půdy bude mít rozdílnou cenu jako pozemek, na kterém se nachází les k těžbě dřeva, nebo stavební parcela k umístění objektů typu placeable.
Plánované jsou také ještě další přepravní mise a výrobní procesy.
Veškeré objekty usazené v mapě obsahují a budou obsahovat kolizní vlastnost, na rozdíl od předešlých map. Výjimkou budou pouze objekty umístěné v polích, jako jsou elektrické sloupy nebo meliorace, ovšem u těchto objektů bude možnost ZAPNUTÍ kolize. Toto může mít vhodný efekt při hraní v režimu Multiplayeru.
 
Vzhledem k nedostatku časového prostoru si zatím netroufnu sdělit datum vydání této mapy. Mapa je tvořená, na rozdíl od předchozích převodů verzí Čmelákova, od samotného začátku, navíc v ní používám i mnou nově vymodelované objekty, což práci velice časově ztěžuje. Mapa od samého začátku prochází různým testováním, aby se na konci tvorby co nejvíce minimalizoval počet chyb a nedostatků, a urychlilo se tak její dokončení...

ADRESA
Petr RAIDA
79201 Bruntál
ČESKÁ REPUBLIKA

IČO
07039565
DIČ
CZ7602014871

TELEFON
-----------------
EMAIL
cmelakov@cmelakov.cz
Čmelák 12
Návrat na obsah